wtorek, 20 kwietnia

Dieta 36 s

Dieta 36 s to nowy i innowacyjny sposób na odchudzanie. Ten naprawdę wyjątkowy plan żywieniowy, pomaga zrzucić zbędne kilogramy oraz wspomaga zdrowy tryb życia. Dietę opracowało grono ekspertów, na podstawie wielomiesięcznych badań. 36 s nie eliminuje ważnych składników odżywczych, jest dietą całoroczną, opartą na zestawach, które można wymieniać.

Dieta na pewno nie jest katorgą, nie będzie wymagała od Ciebie jedzenia głodowej ilości kalorii i rezygnacji z podstawowych produktów spożywczych. Efekty planu żywieniowego 36 s są zadowalające, nie ma efektów ubocznych. Dieta to prawdziwa przyjemność dla ciała i dla ducha, ponieważ jest urozmaicona i uczy racjonalnego, mądrego tryby odżywiania pozwalającego organizmowi wejść na optymalne obroty. Wszelkie dokładniejsze informacje o diecie znaleźć możesz w sieci internetowej. Jadłospis jest bardzo urozmaicony, uwzględnia białka, węglowodany i tłuszcze. Dietę stworzyli profesjonaliści, dlatego jest ona planem żywieniowym, który bez większych zastrzeżeń stosować może praktycznie każdy.

Przykładowy jadłospis diety 36 s                                                             

  • Śniadanie: 2 kiwi, kefir naturalny
  • Drugie śniadanie: serek wiejski, pestki słonecznika, woda mineralna
  • Obiad: kasza gryczana, mieszanka warzywna, wołowina, cebula
  • Podwieczorek: jabłko i woda mineralna z miętą
  • Kolacja: ryż brązowy, mieszkanka chińska, papryka czerwona, herbata

Kolację należy jeść co najmniej na trzy godziny przed snem. Nie musi to być godzina osiemnasta.

Odchudzanie powinno być smaczne, zdrowie i zbilansowane. Dieta 36 s jest tego idealnym przykładem. Dzięki niej chudnie się powoli, ale bezpiecznie, a efekt jo-jo nie występuje – oczywiście pod warunkiem przestrzegania pewnych zasad zdrowego odżywiania. Dieta składa się z 21 zestawów, a zatem trudno znudzić się przy tak różnorodnym menu. Osoby odchudzające się widzą efekty i nie wracają do starych nawyków po zakończeniu diety. Jedzą zdrowo, liczą kalorie, cieszą się smukłą i atrakcyjną sylwetką –  takowe rozwiązanie jest niezaprzeczalnie najlepsze.

Uzupełniając zasady diety 36 s o odpowiedni suplement, możemy nawet podwoić efekty naszych żywieniowych wyrzeczeń. Sięgając po Novoslim – innowacyjny sposób walki z kilogramami i tkanki tłuszczową – w zdrowy i bezpieczny sposób przyspieszamy metabolizm i procesy odchudzania zachodzące w naszym organizmie.

Powiedzmy kilogramom zdecydowane żegnajcie i odmień swoje życie już teraz – dzięki diecie 36 s i Novoslimowi możesz wygrać walkę z otyłością i zostać posiadaczem pięknej i atrakcyjnej sylwetki!