niedziela, 17 stycznia

Fortuna – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i innych krajach

Jeden z najbardziej popularnych Polskich bukmacherów to Fortuna zakłady online Sp. z o.o. Grupa działa nie tylko stacjonarnie (posiada około 600 punktów w całej Polsce) ale również poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Na ich stronie transmitowane na żywo są m.in. piłka nożna, trenis, siatkówka czy koszykówka. Co dokładnie oferuje firma?

Zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych

W ofercie firmy Fortuna zakłady bukmacherskie(https://bonumart.pl/fortuna-zaklady-bukmacherskie) grają główną rolę. Wśród nich znaleźć można Zakłady Specjalne, e-sport (LOL, CS GO), Wirtualne Sporty, Zakłady LIVE (gdzie na stronie przy wybranych zdarzeniach udostępniana jest możliwość oglądania transmisji live, gdzie wypowiedzieć można się na chacie, dodatkowo są również statystyki meczowe i tracker).Fortuna posiada też w swojej ofercie cieszącą się dużą popularnością pośród typerów opcję – Early Cash-Out, która polega na tym, iż występuje możliwość zamknięcia kuponu przed ostatecznym rozstrzygnięciem z jego wydarzeń. Na stronie bukmachera znaleźć też można forum, na którym typerzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, typami, komentują wydarzenia sportowe. Dodatkowo Fortuna posiada swój kanał na YouTube, na którym publikowane są różne serie filmików takie jak np. Studio Futbol czy Zapowiedzi meczów.

 Lecz w grupie Fortuna zakłady bukmacherskie to nie wszystko. Bukmacher dba o swoją renomę sponsorując między innymi: tytularny piłkarski Pucharu Polski, KSW, zespół Legia Warszawa, I Ligę Piłkarską czy Polski Związek Narciarski.